O nas

Informacje o Medident

Stomatologia Medident – poznaj naszą historię

Stomatologia MEDIDENT funkcjonuje na rynku od ponad 20 lat. Powstanie naszego gabinetu jest wynikiem z wspólnej pasji lek. dent. Urszuli Szybalskiej i jej męża tech. dent. Wojciecha Szybalskiego. Niedawno zespół Medident powiększył się o dwóch lekarzy dentystów: Jakuba Szybalskiego oraz Jacka Szybalskiego, co jest najlepszym dowodem na to, iż w naszym gabinecie pasja i zaangażowanie w stomatologię stają się rodzinną tradycją. Połączenie doświadczenia i wiedzy z niezaspokojoną chęcią nauki i dynamizmem niewątpliwie przesądza o nieustannym rozwoju MEDIDENT’u.
 
naszej pracy pamiętamy, że każdy pacjent ma wobec nas inne oczekiwania, dlatego też poza samy zabiegami staramy się poświęcić mu jak najwięcej czasu, aby zrozumieć przyczynę problemu i bezstresowo go rozwiązać. W trosce o Naszych pacjentów posługujemy się najnowszymi metodami leczenia i nieustannie doskonalimy swoje umiejętności poprzez kursy i szkolenia. W Medident korzystamy z nowoczesnego sprzętu medycznego m.in. zachwalanego przez pacjentów komputerowego systemu do bezbolesnych znieczuleń QuickSleeper. Ponadto dbamy o wysoką jakość stosowanych przez nas materiałów, aby nie odbiegały od światowych standardów.
 
Bezsprzeczną wizytówką naszego gabinetu są prace protetyczne dr Szybalskiej, która w tej dziedzinie zdobyła tytuł specjalisty II stopnia. 35 letnie doświadczenie i zmysł estetyczny sprawiają, że jej prace nie tylko poprawiają komfort życia pacjenta ale jednocześnie pozwalają mu cieszyć się pięknem odzyskanego uśmiechu. W połączeniu ze współpracą z jedną z najlepszych pracowni protetycznych w Polsce dr Szybalska stara się ukazać w swoich pracach doskonałość natury.
  • Nowoczesny sprzęt
  • Bezstresowa atmosfera i indywidualne podejście do pacjenta
  • Komputerowy system bezbolesnych znieczuleń
  • Wysoka jakość stosowanych materiałów
  • Dogodna lokalizacja – centrum Zabrza ul. Karłowicza 5, w pobliżu Placu Warszawskiego

 

 

> Lekarz dentysta Jacek Szybalski

> Lekarz dentysta spec. protetyk Urszula Szybalska

> Zobacz nasz gabinet

> Zobacz nasze prace

Lekarz dentysta – Jacek Szybalski

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Ukończył studia podyplomowe w zakresie Zarządzania w Ochronie Zdrowia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz European Society of Endodontology. Uczestnik wielu kursów oraz konferencji naukowych, wciąż doskonali swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje zawodowe.

  • W pracy zawodowej przede wszystkim skupia się na endodoncji  oraz mało inwazyjnej protetyce adhezyjnej.
  • Ceni precyzję dlatego stale korzysta z mikroskopu stomatologicznego oraz lup.
  • Najważniejsze jest dla niego zdrowie i komfort pacjenta, co stanowi gwarancję udanej współpracy.
  • Prywatnie wielbiciel motoryzacji i podróży.

Lek.dent.spec. protetyki –  Urszula Szybalska

Jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. W 1983 roku ukończyła pierwszy stopień specjalizacji ogólnej, zaś w 1987 z zakresu protetyki stomatologicznej.

W latach 1979 – 1988 roku była asystentem na katedrze protetyki stomatologicznej Śląskiej Akademii Medycznej.

Nieprzerwanie od  1986 roku z powodzeniem prowadzi praktykę stomatologiczną. Wciąż pogłębia swoją wiedzę i uczestniczy w kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe oraz konferencjach naukowych. Na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta. Wysoko ceni kontakt z pacjentem w każdym wieku.  Swoje zainteresowanie zawodowe skierowała w kierunku protetyki stomatologicznej. Pracuje w powiększeniu.

Nie wyobraża sobie pracy bez uśmiechu.

Wolny czas spędza podróżując i czytając.  Zafascynowana sztuką kulinarną. Uwielbia swój ogród.

Nasz gabinet

Nasze prace

Przypadek 1

W górnym łuku zębowym wykonano wysokoestetyczne korony porcelanowe na podbudowie z tlenku cyrkonu oraz licówki porcelanowe.

Przypadek 2

Ząb przebarwiony po leczeniu kanałowym, niepoddający się metodzie wybielania wewnętrznego został zaopatrzony w wysokoestetyczną koronę porcelanową na podbudowie z tlenku cyrkonu.

Przypadek 3

Wysokoestetyczny most porcelanowy w odcinku przednim wykonany w Naszym gabinecie (porcelana na podbudowie z tlenku cyrkonu)

Umów wizytę

32 271 35 91

Adres

Zabrze
ul. Karłowicza 5

Napisz do nas

info@stomatologia-medident.pl

Godziny pracy

Poniedziałek – Czwartek
9:00-14:00 16:00-20:00