informacje o MediDent

O nas

S tomatologia MEDIDENT funkcjonuje na rynku od ponad 20 lat. Powstanie naszego gabinetu jest wynikiem z wspólnej pasji lek. dent. Urszuli Szybalskiej i jej męża tech. dent. Wojciecha Szybalskiego. Niedawno zespół Medident powiększył się o dwóch lekarzy dentystów: Jakuba Szybalskiego oraz Jacka Szybalskiego, co jest najlepszym dowodem na to, iż w naszym gabinecie pasja i zaangażowanie w stomatologię stają się rodzinną tradycją. Połączenie doświadczenia i wiedzy z niezaspokojoną chęcią nauki i dynamizmem niewątpliwie przesądza o nieustannym rozwoju MEDIDENT'u.
W naszej pracy pamiętamy, że każdy pacjent ma wobec nas inne oczekiwania, dlatego też poza samy zabiegami staramy się poświęcić mu jak najwięcej czasu, aby zrozumieć przyczynę problemu i bezstresowo go rozwiązać. W trosce o Naszych pacjentów posługujemy się najnowszymi metodami leczenia i nieustannie doskonalimy swoje umiejętności poprzez kursy i szkolenia. W Medident korzystamy z nowoczesnego sprzętu medycznego m.in. zachwalanego przez pacjentów komputerowego systemu do bezbolesnych znieczuleń QuickSleeper. Ponadto dbamy o wysoką jakość stosowanych przez nas materiałów, aby nie odbiegały od światowych standardów.
B ezsprzeczną wizytówką naszego gabinetu są prace protetyczne dr Szybalskiej, która w tej dziedzinie zdobyła tytuł specjalisty II stopnia. 35 letnie doświadczenie i zmysł estetyczny sprawiają, że jej prace nie tylko poprawiają komfort życia pacjenta ale jednocześnie pozwalają mu cieszyć się pięknem odzyskanego uśmiechu. W połączeniu ze współpracą z jedną z najlepszych pracowni protetycznych w Polsce dr Szybalska stara się ukazać w swoich pracach doskonałość natury.
G abinety dentystyczne zlokalizowane są w centrum miasta Zabrze przy ulicy Karłowicza 5 w pobliżu Placu Warszawskiego, co zapewnia łatwy dojazd zarówno samochodem jak i innymi środkami komunikacji.